Menu

Czy warto kupić ogrzewane wkładki marki Sidas?

9 lutego 2021 - Sprzęt sportowy
Czy warto kupić ogrzewane wkładki marki Sidas?

Wkładki to istotny element butów, a zwłaszcza narciarskich. Zimowa seria wkładek francuskiej firmy Sidas doskonale nadaje się także do obuwia codziennego. Producent ten od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wkładek, które zapewniają niesamowity komfort stopom przez cały dzień.

Wkładki do butów narciarskich Sidas – zalety

Te nowoczesne wkładki do butów narciarskich sidas w znaczny sposób likwidują siły ścinające, które prowadzą do odcisków, mikrourazów oraz otarć na skórze. Dzięki poprawnej stabilności stopy w bucie narciarskim mięśnie kompensacyjne, których aktywność jest niepotrzebna nie są włączane do pracy.

Dobre wkładki dla narciarzy są bez wątpienia kluczowym elementem. Zdarza się bowiem, że mimo perfekcyjnie dobranych oraz dopasowanych butów wiele osób, które jeżdżą na nartach skarży się na marznące oraz bolące stopy.

Co prawda na te dolegliwości wielu narciarzom wystarczą skarpety z wełny. Jednak dla niektórych ta część garderoby nie jest to wystarczająca. Wówczas warto pomyśleć o podgrzewanych wkładkach do butów narciarskich Sidas.

Szeroka gama wkładek narciarskich

Francuska firma Sidas w swojej szerokiej ofercie posiada wkładki indywidualne oraz gotowe, które są dobierane do określonego typu stóp.

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się wkładki ogrzewane, które zostały wyposażone w specjalne elementy grzewcze znajdujące się w przedstopiu.

Wkładki narciarskie podgrzewane zostały stworzone z myślą o tych wszystkich narciarzach oraz instruktorach, którzy spędzają długie godziny na stoku oraz posiadają problem z układem krążenia.