Menu

Narty zjazdowe Head – przetestuj zanim kupisz

15 sierpnia 2021 - Sprzęt sportowy
Narty zjazdowe Head – przetestuj zanim kupisz

Nowe narty nabywamy raz na kilka sezonów, więc zanim zapakujemy do bagażnika swój świeżo nabyty sprzęt, warto dobrze przemyśleć jego zakup. Jeśli na przykład interesują nas narty zjazdowe head, mamy dobrą wiadomość, przed zakupem możemy je przetestować na stoku!

Partnerów firmy Head znajdziemy w większości ośrodków narciarskich w naszym kraju. To właśnie w Zakopanem, Wiśle, Krynicy, czy Szczyrku znajdziemy w sezonie punkty partnerskie Head, ulokowane w bezpośrednim sąsiedztwie stoków. Oferują one praktycznie wszystkie narty zjazdowe head, przy czym jedynym miejscem, gdzie mamy szansę pojeździć na nartach takich jak zawodnicy Pucharu Świata jest Krynica.

Na stokach Jaworzyny można na własnych nogach sprawdzić Head World Cup Rebels RD. Ten model narty head zapewnia maksymalny poziom adrenaliny podczas jazdy na wąskich skrętach. Dzięki temu można próbować tricków, które stosują mistrzowie świata.

Jeśli jeździmy na poziomie średnio zaawansowanym, lub dopiero rozpoczynamy zimową przygodę z narciarstwem, dobrą opcją wydaje się sięgniecie po modele z kolekcji Allmountain czy Performance. W zimowych kurortach testujmy więc modele, które nam się podobają i sprawdźmy, czy bardziej bawi nas jazda po utwardzonym stoku, czy raczej preferujemy szusowanie poza nim.

Bogactwo modeli i innowacyjność stosowanych w nich technologii pozwoli dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. A gdy już przekonamy się, które narty head są naszymi ulubionymi jedyne co nam pozostaje to dobra zabawa na stoku.